domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Strona Polonii w Manchester: informacje, ogłoszenia, katalog firm, praca

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Portal polmancs.co.uk został stworzony z myślą o polskiej społeczności zamieszkującej Greater Manchester i okolice, który powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę zbudowania przestrzeni przyjaznej dla wszystkich mieszkańców aglomeracji – przestrzeni – która wypełniona zostanie istotnymi informacjami, poradami, a także dyskusją i konstruktywną krytyką.Ponadto polmancs.co.uk jest źródłem aktualnych informacji o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i rozrywkowych, oraz skarbnicą wiedzy znacznie ułatwiającej życie i funkcjonowanie w Wielkiej Brytanii. Portal został zbudowany tak, aby każdy użytkownik serwisu mógł w łatwy i przystępny sposób dotrzeć do interesujących go treści.
słowa kluczowe Polonia, Manchester, Wielka Brytania, katalog firm Manchester, ogłoszenia Manchester
kategorie Komputery i internet >> Serwisy internetowe
Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie
Media, wydawnictwa >> Serwisy informacyjne
data wpisu 2016-02-20
url http://polmancs.co.uk/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl