domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Jak skutecznie się uczyć niezależnie od wieku

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Niezależnie od naszego wieku towarzyszy nam pytanie – jak skutecznie się uczyć ? Gdy czeka nas sprawdzian z biologii, egzamin z filozofii, czy opanowanie nowych obowiązujących przepisów – jak szybko się uczyć ? Kiedy przed nami trudny egzamin na prawo jazdy – jak skutecznie się uczyć? Znane są różne techniki szybkiego uczenia i zwykle są dobierane do zdolności, jakimi charakteryzuje się dana osoba. Ludzie dzielą się na tzw. wzrokowców i czuciowców i słuchowców. Jednak niezależnie od tego zawsze pomocne jest wytrenowane zapamiętywanie i koncentracja uwagi. Zestawy ćwiczeń umożliwiających szybkie uczenie przez zapamiętywanie zawiera seria Akademia Umysłu. Programy oraz gry edukacyjne Akademia Umysłu takie jak: Pamięć, Koncentracja uwagi, Szybkie czytanie, Junior oraz Gry Świata zawierają zestawy ćwiczeń gwarantujących szybkie uczenie. To bardzo efektywny trening mózgu. Programy i gry edukacyjne nie muszą kojarzyć się z nudnym rozwiązywaniem zadań. Udowodniono, że najlepsze efekty przynosi połączenie nauki z zabawą i rozrywką. Programy jak i gry edukacyjne Akademii Umysłu powstały na tej właśnie zasadzie równocześnie wnosząc do niej powiew świeżości w formie zabaw edukacyjnych dla osób w każdym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych. Popularne gry logiczne : Mahjong, Sudoku, Kakuro (Gry Świata) zabiorą nas w atmosferę wciągających łamigłówek. Ćwiczony w czasie zabawy umysł zdecydowanie szybciej się koncentruje i łatwiej zapamiętuje. Programy i gry edukacyjne Akademia Umysłu: Junior, Pamięć, Koncentracja uwagi, Szybkie czytanie oraz Gry Świata podpowiedzą jak skutecznie się uczyć. To sprawny umysł niezależnie od wieku.
słowa kluczowe jak skutecznie się uczyć, gry edukacyjne, zapamiętywanie, koncentracja uwagi, szybkie czytanie
kategorie Hobby i rozrywka >> Gry komputerowe
Komputery i internet >> Oprogramowanie
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
data wpisu 2015-08-10
url http://www.akademia-umyslu.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.