domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Biuro Rachunkowe

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Finrach to biura rachunkowe działające na terenie kraju. Naszą główną placówką prowadzącą działalność usługową w zakresie szeroko pojętej księgowości jest Biuro rachunkowe Koszalin. Aktualnie nasze placówki to także Biuro rachunkowe Sosnowiec oraz Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza. Poza usługami z zakresu rachunkowości zajmujemy się także doradztwem finansowym, wykonywaniem biznes planów oraz prowadzeniem innych dokumentacji związanych z działalnością gospodarczą. Jesteśmy poważnym partnerem biznesowym posiadającym świadectwo kwalifikacyjne ministra finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
słowa kluczowe biuro rachunkowe, koszalin, sosnowiec, księgowość, finrach
kategorie Biznes >> Doradztwo i konsulting
Finanse i ubezpieczenia >> Usługi rachunkowe i księgowe
Finanse i ubezpieczenia >> Doradztwo finansowe
data wpisu 2015-05-27
ważny do 2016-05-27 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://finrach.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.