domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wycieczka z Przemyśla do Lwowa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Przebywając na terenie Podkarpacia nie można pominąć Przemyśla, który obfituje w zabytki. Niedaleko stąd mamy w Bieszczady i na Ukrainę. Ostatni bardzo popularne zrobiły sięwycieczki do Lwowa z Przemyśla. Jest to najprostszy sposób żeby odwiedzić Ukrainę i jej największe miasto zachodniej części - Lwów. Wycieczka jest męcząca, bo trwa od rana do wieczora ale dzięki temu możemy poznać najsławniejsze zabytki Lwowa. Intensywny wyjazd wynagrodzą na pewno niezapomniane wrażenia.
słowa kluczowe lwów, przemyśl, wycieczka
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Biura podróży, agencje
Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
data wpisu 2015-04-14
ważny do 2016-04-14 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.kresy.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.