domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dom mediowy Warszawa

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dom mediowy ze sporym doświadczeniem oferuje swoje usługi z zakresu reklamy w telewizji, internecie, outdoor oraz radiu. Media Concept zrealizowało już dziesiątki kampanii reklamowych utrzymując kontakt z grupą JUST, dzięki czemu jest w trwałym kontakcie z czołowymi agencjami reklamowymi w Polsce. Domy mediowe Media Concept świadczą usługi takie jak planowanie mediów, reklama w telewizji i pozostałych mediach. Dzięki elastyczności dom mediowy jest w stanie zaadaptować kampanię medialną do każdego, nawet najniższego budżetu. Sumienność domów mediowych Media Concept potwierdza niejedno wyróżnienie, jakie otrzymał w zakresie reklamy.
słowa kluczowe dom mediowy, domy mediowe, reklama w telewizji, dom medialny, planowanie mediów, poznań, warszawa
kategorie Marketing i reklama >> Domy mediowe
Marketing i reklama >> Agencje reklamowe
Marketing i reklama >> Reklama outdorowa
data wpisu 2015-04-08
ważny do 2016-04-08 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.mediaconcept.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.