domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Nasiona holenderskie - Hurtownia nasion Agrotech

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Holenderskie nasiona warzyw do upraw w otwartym polu i szklarniach lub tunelach foliowych. Polecamy najwyższej jakości certyfikowane nasiona holenderskie najlepszych światowych producentów materiału siewnego dla rolnictwa: Holland-Select, Seminis, Clause, Vilmorin, Bakker Brothers... Wyselekcjonowane odmiany warzyw doskonale dopasowane do polskich warunków klimatycznych gwarantują uzyskanie wysokich plonów nawet na glebach gorszej jakości. Zapraszamy na zakupy odbiorców detalicznych i hurtowych, gwarantując atrakcyjne ceny i warunki współpracy.
słowa kluczowe nasiona holenderskie, nasiona warzyw, Vilmorin, Holland-Select, Seminis, Clause, Bakker Brothers
kategorie Handel >> Hurtownie
Handel >> Sprzedaż wysyłkowa
Rolnictwo, hodowla, żywność >> Hodowla rolna
data wpisu 2015-04-05
ważny do 2016-04-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.agrotech-ph.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl