domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Serwis Komputerowy Toruń

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Serwis Komputerowy Toruń specjalizuje się w naprawach wszelkiego sprzętu komputerowego. Priorytetem naszej firmy jest zawsze wysoka jakość w rozsądnej cenie i zadowolenie klienta. Serwis komputerowy Toruń świadczy pełen zakres usług związanych z naprawami sprzętu komputerowego. Od diagnostyki uszkodzonego sprzętu po końcową naprawę. Każdy sprzęt jest drobiazgowo sprawdzany po naprawie. Na życzenie klienta podejmujemy się także modernizacji i modyfikacji dowolnego sprzętu komputerowego. Naszą ofertę kierujemy do firm potrzebujących stałego wsparcia IT. Usługi takie świadczone są w siedzibie firmy klienta jak i zdalnie. Zakres takich usług jest uzgadniany i negocjowany indywidualnie. Serwis Komputerowy Toruń świadczy usługi serwisowe w zakresie napraw sprzętu komputerowego także dla klientów indywidualnych w siedzibie firmy. Serwis Komputerowy Toruń zajmuje się: – Naprawa laptopów wszystkich marek, – Naprawa komputerów markowych i składaków, – Naprawa i konserwacja drukarek laserowych wszystkich producentów – Naprawa i konserwacja ploterów Canon, HP , Epson i innych, – Naprawa konsol XBox oraz PS, – Naprawa serwerów wszystkich producentów, – Naprawę komputerów do maszyn CNC, – Naprawa nawigacji samochodowych i morskich, – Reballing i wymiana układów BGA – Naprawa zestawów komputerowych All in One marki Dell, MSI i innych, - Naprawa komputerów Imac , Macbook, Macbook Pro, – Naprawa telefonów Iphone oraz tabletów Ipad, – Wymiana gniazd zasilania , słuchawkowych, usb i innych, – Instalacja oraz reinstalacja oprogramowania Microsoft Windows, Mac OS X i inne – Usuwanie złośliwego oprogramowania oraz wirusów, – Aktualizacje oprogramowania oraz sprzętu nawigacyjnego, – Archiwizacja danych z wszystkich nośników, – Odzyskiwanie danych i doradztwo w sprawie odtworzenia utraconych danych, Zapraszamy do kontaktu z naszym Serwisem Komputerowym Toruń. Postaramy się szybko i sprawnie zdiagnozować problem i naprawić Państwa sprzęt w najlepszej możliwej cenie .
słowa kluczowe Serwis Komputerowy Toruń
kategorie Komputery i internet >> Sprzęt komputerowy
Elektronika i telekomunikacja >> Naprawa i instalacja sprzętu
data wpisu 2015-03-19
ważny do 2016-03-19 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://serwis-torun.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.