domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Druki szkolne, Dzienniki lekcyjne

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Druki szkolne i dzienniki szkolne to wielka paleta wydawnictw akcydensowych niezbędnych w funkcjonowaniu każdej placówki szkolnej. Druki szkolne, dzienniki szkolne i dzienniki lekcyjne są pomocne do należytego prowadzenia działalności dydaktycznej szkoły czy przedszkola ponieważ pozwalają prowadzenie dokumentacji procesu edukacyjno-wychowawczego. Dyrektor każdej jednostki szkolnej lub osoba przez niego upoważniona musi zawsze zwrócić szczególną uwagę kupując druki szkolne i dzienniki szkolne i sprawdzić czy każdy dziennik zajęć zawiera rubryki na dane określone przepisami r.d.p.n. Druki szkolne są na bieżąco aktualizowane przez MEN i zmieniają się nadzwyczaj często. Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, że przez nieuwagę dochodzi do zakupu druków, które już są nieaktualne i zostały wycofane z obiegu. Dużo firm na naszym rynku oferuje zakup druków szkolnych, jednak nie wszystkie sprzedawane druki są aktualne i zapewniają odpowiednia jakość i trwałość. Wymagania jakie winny spełniając druki szkolne określają drobiazgowo rozporządzenia i ustawy wydawane przez MEN. Sprzedawane przez nas druki szkolne, świadectwa i dzienniki szkolne są w pełni zgodne z DZ. U. nr 97 z dnia 7 czerwca 2010 r., Rozp. MEN z dnia 8 lutego 2012 r. i Rozp. MEN z dnia 5 marca 2013 r. a Druki uzupełniające zaprojektowano wg aktualnych rozporządzeń MEN.
słowa kluczowe druki szkolne, dyplomy szkolne, dzienniki zajęć, CEZAS
kategorie Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2015-02-13
ważny do 2016-02-13 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.drukiszkolne.net.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.