domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Krakowska firma szkoleniowa Europoint jest firmą realizującą szkolenia z tematyki Unii Europejskiej. Profil naszej działalności skierowany jest również na wspieranie projektów dotowanych w zakresie merytorycznym, a także finansowym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń z pozyskiwania funduszy unijnych i doradztwa. Nasze szkolenia kierowane są do osób prywatnych, pracowników naukowych, pracownikóW uczelni wyższych, urzędników państwowych,organizacji. Europoint realizuje szkolenia według Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Znak jakości MSUES 42/2014.
słowa kluczowe szkolenia unijne, pozyskiwanie funduszy unijnych, szkolenia unijne kraków
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2015-02-12
ważny do 2016-02-12 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.europoint.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl