domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wynajem Autokarów Warszawa

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
ATH-Fides (Autokary Warszawa) z lokacją w Warszawie to część przedsiębiorstwa specjalizująca się w dziedzinie przewozu osób. Egzystujemy w sektorze od 1994 roku. Naszą pracą jest transport i przewóz ludzi. Zatrudniamy tylko sprawdzonych i doświadczonych kierowców. Bezpieczeństwo i wygoda przejażdżki to nasze pierwszeństwo. Podejmujemy zapotrzebowania od wszystkich zaciekawionych. Świadczymy przewozy autokarowe Warszawa. Serwujemy i kooperujemy z biurami turystycznymi, szkołami, zakładami pracy itd. Na czas trasy autokarem świadczymy naszym pasażerom ubezpieczenie NW i pomocnicze ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej od nieprzewidzianych i niezależnych od przewoźnika zdarzeń. Dodatkowo nasza usługa to wynajem autokarów Warszawa. Nasze pojazdy serwisowane są w autoryzowanych stacjach obsługi. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i licencje, też te na przewozy międzynarodowe. Skontaktuj się z nami! Przewozy autokarowe Warszawa, wynajem autokarów Warszawa, to autokary Warszawa dla Państwa!
słowa kluczowe Wynajem Autokarów Warszawa, Przewozy Autokarowe Warszawa, Autokary Warszawa
kategorie Transport i spedycja >> Transport lądowy
Transport i spedycja >> Transport osobowy
Motoryzacja >> Usługi motoryzacyjne
data wpisu 2015-02-09
ważny do 2016-02-09 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ath-fides.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl