domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Rury precyzyjne

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zaopatrujemy firmy w m.in. rury precyzyjne bez szwu. Wykonuje się je metodą ciągnienia. Metodę tą szczególnie wykorzystuje się w przypadku rur cienkościennych o małych i bardzo małych średnicach. Na naszej stronie internetowej, dostępne wymiary rur znajdujących się na magazynie w K-ce. Zapewnimy możliwość przycięcia rur na dowolne długości, a także możliwość stworzenia rolek, tulei zgodnie z życzeniem i wytycznymi kontrahenta. Przykładowe realizacje wyrobów gotowych na www. Zapraszam do zapytań, kontaktu.
słowa kluczowe rura precyzyjna, rury precyzyjne, automatyka przemsyłowa
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł metalurgiczny
Województwa >> śląskie
data wpisu 2015-01-30
ważny do 2016-01-30 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://ruraprecyzyjna.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.