domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Wagmet - wagi elektroniczne, samochodowe, wzorce masy

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Głównym obszarem działania firmy WAGMET jest serwis, legalizacja i wzorcowanie wag elektronicznych i mechanicznych w przemyśle. Wagi jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie to m.in. - wagi samochodowe - wagi dozujące - wagi hakowe - wagi sklepowe -wagi laboratoryjne Każda wykonywana przez nas legalizacja wag poprzedzona jest przeglądem i konserwacją. Posiadamy własne wzorce masy o masie jednostkowej 1t w liczbie 30 sztuk oraz masie 25kg w liczbie 40 sztuk. Pozwala nam to oferować konkurencyjne ceny względem konkurencji. W ofercie dostępne są także inne elementy automatyki wagowej, takie jak wyświetlacze zewnętrzne wielkogabarytowe, terminale wagowe renomowanych niemieckich producentów, czy czujniki tensometryczne wysokiej jakości. Do wag proponujemy Państwu także oprogramowanie, które umożliwia obsługę do 3 terminali wagowych, archiwizację danych, wydruki raportów oraz wiele innych funkcji, dzięki którym będziecie Państwo w stanie kontrolować przepływ materiału w firmie. Zapraszamy za sprawdzenia naszej oferty.
słowa kluczowe wagmet, wagi samochodowe, wagi elektroniczne, wzorce masy, legalizacja wag, wypożyczalnia śląskie
kategorie Przemysł i produkcja >> przemysł elektromaszynowy
Elektronika i telekomunikacja >> Elektronika
Komputery i internet >> Oprogramowanie
data wpisu 2015-01-28
ważny do 2016-01-28 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.wagmet.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl