domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

preparat na krwawienie z nosa

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Preparat zapobiegający wysuszaniu i uszkodzeniu śluzówki. Problem ten dotyka głównie dzieci w okresie zimy oraz dorosłych po zabiegach laryngologicznych . Częste krwawienie z nosa spowodowane jest pękającymi naczyniami krwionośnymi. Tworzą się strupy w nosie , które zdrapywane pogłębiają problem. Zastosowany w nosolanie skład (kwas hialuronowy) pozwala skutecznie nawilżyć śluzówkę nosa oraz goi powstałe w nosie rany. Suchy nos to problem również w okresie ciąży. Dla tego typu przypadłości powstał nosolan.
słowa kluczowe krwawienie z nosa, krwotoki z nosa, suchy nos, nosolan. krwawienia z nosa, strupy w nosie
kategorie Zdrowie i uroda >> Artykuły higieniczne i opatrunkowe
Zdrowie i uroda >> Profilaktyka zdrowotna
Zdrowie i uroda >> Wyposażenie medyczne
data wpisu 2015-01-28
ważny do 2016-01-28 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://nosolan.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.