domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Tłumaczenia techniczne

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Kompleksowa oferta tłumaczeniowa z zakresu tłumaczeń technicznych, wykonywanych w różnorodnych kombinacjach, w ponad 40 językach. Nasze biuro współpracuje tylko z najlepszymi specjalistami, którzy oprócz wiedzy lingwistycznej , posiadają również wykształcenie branżowe oraz doświadczenie niezbędne do świadczenia tego typu usług. Wielu z nich jest native speakerami danego języka obcego, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować, że każdy tekst będzie dobrze odebrany w kraju docelowym. Zapraszamy do kontaktu z Naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji.
słowa kluczowe tłumacz, tłumaczenia techniczne, biuro tłumaczeń
kategorie Usługi >> Tłumaczenia
Edukacja i szkolnictwo >> Tłumaczenia naukowe
Media, wydawnictwa >> Wydawcy książek
data wpisu 2015-01-27
ważny do 2016-01-27 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://123tlumacz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl