domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Dmuchawy bocznokanałowe - CES.com.pl

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Centrum Elektroniki Stosowanej z Krakowa sprzedaje niezmiernie duży asortyment wszelakiego rodzaju urządzeń energoelektrycznych. Na rynku funkcjonujemy już od 13 lat. Aczkolwiek wspomnieć trzeba, iż nasze doświadczenie sięga dużo dalej, bo lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Firma CES sp. z o.o. kooperuje z producentami urządzeń z całej Europy. To zapewnia firmie CES z Krakowa ciągłe wzbogacanie asortymentu oraz jej dostosowywanie do najnowszych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych na świecie. Współpracujemy z takimi firmami jak m. in. MWM czy MTU.
słowa kluczowe izolatory, Silnik asynchroniczny, agregat na gaz, Detektory gazowe, dmuchawy bocznokanałowe, serwosilnik
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł paliwowo-energetyczny
data wpisu 2015-01-18
ważny do 2016-01-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ces.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.