domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Budżet Obywatelski – Ludejo – Place Zabaw z atestem

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
O budżecie obywatelskim jest coraz głośniej, co przekłada się nie tylko na większą świadomość Polaków w tej kwestii, ale też ma swoje odzwierciedlenie w ilości polskich miast oraz gmin, które wprowadziły tą inicjatywę (a ich ilość z każdym rokiem zwiększa się). Skala popularności budżetu związana jest z korzyściami, jakie niesie ze sobą wprowadzenie tego projektu. Sprawdź, jakie profity czerpią obywatele i samorządy terytorialne z praktyki tej inicjatywy. Od jakiegoś czasu w budżecie każdej gminy część środków przeznaczona jest na tzw. budżet partycypacyjny. To pieniądze, o których przeznaczeniu decydują mieszkańcy. Jedynym warunkiem jaki musi spełnić inwestycja z niego finansowana jest ogólnodostępność. Plac zabaw z atestem z pewnością to założenie spełnia. Jeżeli faktycznie stwierdziłeś, że Twoim dzieciakom brakuje bezpiecznego miejsca do zabawy porozmawiaj z sąsiadami i przekonaj ich, że nowe place zabaw są potrzebne. Kiedy znajdziesz poparcie wśród okolicznych mieszkańców pozostaje Wam tylko złożyć projekt.
słowa kluczowe Budżet obywatelski, Budżet partycypacyjny, Bezpieczne place zabaw, dofinansowanie
kategorie Administracja i polityka >> Administracja rządowa
Administracja i polityka >> Administracja samorządowa
Dom i ogród >> Ogród
data wpisu 2021-06-24
url http://budzet-obywatelski.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl