domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Comarch ERP Altum Poznań

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Szukasz firmy w Poznaniu, która profesjonalnie wdroży w Twojej firmie system Comarch ERP Altum? Świetnie trafiłeś! Firma Graphcom Sp. z o.o. od wielu lat współpracuje jako Autoryzowany Partner Comarch wdrażając, serwisując i szkoląc w zakresie systemu Comarch Altum w Poznaniu. Zazwyczaj system ten wykorzystywany jest jako oprogramowanie dla sieci handlowych. Posiada w pełni zintegrowany system POS. Wcześniej zazwyczaj wdrażaliśmy system erp dla przemysłu - Comarch ERP XL oraz program dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima. Nasze kompetencje potwierdzamy co roku zdając egzaminy certyfikacyjne w Comarch. Takich certyfikatów posiadamy łącznie kilkadziesiąt oraz kilkuset zadowolonych klientów. Chcesz wiedzieć jakie mamy referencje w zakresie wdrożeń Comarch ERP Optima. Wejdź na naszą stronę internetową www.graphcom.pl i dowiedz się wiecej o naszych wyróżnikach oraz kompetencjach.
słowa kluczowe comarch erp altum poznań, comarch erp optima
kategorie Handel >> Supermarkety i hipermarkety
Handel >> Sklepy tradycyjne
Komputery i internet >> Oprogramowanie
data wpisu 2019-03-02
url http://graphcom.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.