domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

WGN Nieruchomości

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Marka WGN jest znana od lat. Wielka Giełda Nieruchomości powstała w 1991 roku i od tamtej pory stała się liderem branży handlu nieruchomościami w Polsce. W kraju obecnie działa około osiemdziesięciu stacjonarnych biur nieruchomości w kilkudziesięciu miastach. WGN prowadzi także biura doradców kredytowych, wydaje trzy branżowe tytuły prasowe oraz oferuje kompleksową obsługę deweloperów, od etapu planowania, aż po sprzedaż i przekazanie lokali kupującym. Wśród oferowanych budynków są zamki, pałace, kamienice, wille i inne ekskluzywne nieruchomości.
słowa kluczowe biuro nieruchomości, nieruchomości, mieszkanie, dom
kategorie Nieruchomości >> Biura nieruchomości
data wpisu 2019-02-26
url https://kalisz.wgn.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.