domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

54plus.eu

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
"Panie! Lata lecą. Czego tu się spodziewać?" - zasłyszana przypadkowo na ulicy wypowiedź zainspirowała autorów tej strony. Czy oznacza to, że w drugie połowie zycia trzeba tylko czekać? Na wnuki, na emeryturę, na choroby. A może wziąć sprawy we własne ręce? A może wykorzystać doświadczenie przy dobrym jeszcze zdrowiu i zrobić coś o czym się od dawna marzyło. Przykład, a nie wykład - tym jest tem blog.
słowa kluczowe uważność, cieszenie się życiem, podróże, zdrowy styl zycia
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Atrakcje turystyczne
Sport, relaks, turystyka >> Strony turystyczne
Zdrowie i uroda >> Profilaktyka zdrowotna
data wpisu 2019-01-07
url http://54plus.eu
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.