domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

konserwacja witraży - setki realizacji

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Będąc jedną z niewielu firm w kraju oferujemy Państwu wysokiej klasy witraże na indywidualne zamówienie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami nie tylko w Polsce, lecz również za granicą. Na naszej stronie mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną propozycją usług i również obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie z niezwykle dużym zaangażowaniem, dzięki czemu nasza pracownia witraży ma możliwość pochwalić się dobrą opinią i również wieloma stałymi klientami. Oprócz projektowania witraży zajmujemy się także ich kompleksową pielęgnacją od a do z. Zachęcamy do współpracy szczególnie właścicieli zabytkowych kościołów oraz katedr. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych a oprócz tego w największym stopniu skomplikowanych zleceń.
słowa kluczowe renowacja witraży, witraże kościelne, restauracja witraży
kategorie Budownictwo >> Budownictwo przemysłowe
Budownictwo >> Biura projektowe, architekci
Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2018-12-20
url http://furdyna.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.