domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Zdjęcia do dyplomu, paszportu, dowodu - Łódź

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Studio fotograficzne Multiarte Katarzyna Jarońska, to studio mieszczące się w Łodzi w samym centrum miasta. Na rynku fotograficznym działa od 2009r. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju sesje zdjęciowe, np. sesje buduarowe, kobiece lub sesje na prezent, sesje z okazji chrztu lub pierwszej komunii św. Studio specjalizuje się jednak w zdjęciach do dokumentów, takie jak: zdjęcie do dowodu Łódź, zdjęcie do paszportu Łódź.
słowa kluczowe Zdjęcia do dokumentów łódź, zdjęcia do dowodu łódź, zdjęcie do paszportu łódź, zdjęcie do dyplomu Łódź
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Województwa >> łódzkie
data wpisu 2018-09-06
url http://multiarte.pl/do-dokumentow-2/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.