domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Kancelaria Notarialna w Szczecinie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Działalność notariuszy reguluje ustawa z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Ustawa mówi, że notariusz szczecin jest osobą zaufania publicznego i został powołany do dokonywania czynności notarialnych, którym obie strony są zobowiązane lub usiłują nadać formę notarialną, dlatego owe czynności mają charakter dokumentu urzędowego. Notariusz za czynności które wykonuje, może pobierać taksę notarialną, czyli opłatę ustalaną rozporządzeniem ministra, która w całkowitym stopniu jest zależna od typu czynności i wartości przedmiotu czynności notarialnej. Dodatkowo notariusz jest płatnikiem podatku od czynności cywilnoprawnych i podatku od spadków i darowizn oraz pobiera i odprowadza do sądu opłaty sądowe.
słowa kluczowe Kancelaria Szczecin, Notariusz Szczecin, Przemysław Guckler
kategorie Administracja i polityka >> Władza ustawodawcza
Administracja i polityka >> Administracja rządowa
Biznes >> Doradztwo i konsulting
data wpisu 2017-10-30
url http://notariusz-guckler.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.