domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Apteczki

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
PK-MOT Piotr Krasnodębski funkcjonuje już ponad 20 lat. Pałamy się produkcją i dystrybucją apteczek pierwszej pomocy, a także wyposażenia apteczek. Nasz asortyment stanowią głównie apteczki samochodowe, apteczki autobusowe, przemysłowe, pierwszej pomocy medycznej oraz zestawy KOMBI. Nasze przedsiębiorstwo stało się przodownikiem branży w naszym kraju. Firma znajduje się w Węgrowie - około 80 kilometrów od stolicy. Bezproblemowy dojazd, bardzo wysoka jakość proponowanych usług, oraz spore możliwości produkcyjne zrobiły z nas szybko i prężnie rozwijającą się firmę.
słowa kluczowe apteczki, apteczki samochodowe, apteczka, apteczki pierwszej pomocy
kategorie Zdrowie i uroda >> Wyposażenie medyczne
Zdrowie i uroda >> Artykuły higieniczne i opatrunkowe
Motoryzacja >> Części i akcesoria samochodowe
data wpisu 2017-09-06
url http://pk-mot.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.