domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Klaun Rzeszów, Podkarpackie

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Właśnie tutaj masz możliwość poznania pierwszego klauna w Rzeszowie jak i na całym Podkarpaciu. Od roku 2007, Bogdan Michalec wciela się nieustannie w rolę jako klaun Fred, wodzirej i konferansjer. Jego wyjątkowa osobowość sprawia, że korzystając z usług animacyjnych na weselu, czy na urodzinach, nie musisz martwić się o nic. Klaun Fred wszystko zorganizuje, całą zabawę dzieciom, aby dorośli mogli choć chwilę pobyć sami. Zobacz oficjalną stronę Bogdan Michalec.
słowa kluczowe klaun, klaun Rzeszów, klaun Podkarpackie, klauni, klauny, clown, klown
kategorie Hobby i rozrywka >> Kluby, lokale rozrywkowe
Hobby i rozrywka >> Organizacja i obsługa imprez
Kultura i sztuka >> Domy kultury
data wpisu 2017-09-06
url http://bogdanmichalec.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.