domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Maszyny cukiernicze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Mech - Masz od wielu lat zaopatruje branżę piekarską a oprócz tego cukierniczą w piece, maszyny, urządzenia i również wszystkie niezbędne akcesoria. Zlokalizowany w Szczecinie zakład kompleksowo obsługuje klientów - od projektu, przez produkcję, sprzedaż, obsługę logistyczną do obsługi serwisowej. Zatrudnieni doświadczeni specjaliści dbają o wysoki poziom usług oraz o to tak aby wszystkie towary były najlepszej klasy, a nawiasem mówiąc oryginalne a oprócz tego odpowiadały na zapotrzebowania cukierników oraz piekarzy. Krajalnice i pakowaczki do chleba, młynki, ubijaczki, wywrotnice, piece elektryczne - m.in. z ich charakterystyką a także aktualną propozycją firmy można zaznajomić się na stronie www. mech-masz.com.pl. Mech - Masz żywiołowo się rozwija a także poszerza gamę artykułów, walory jej dotychczasowych artykułów docenili lecz i krajowi, ale także zagraniczni kontrahenci.
słowa kluczowe urządzenia piekarnicze, producent maszyn cukierniczych, piece cukiernicze
kategorie Gastronomia >> Cukiernie i ciastkarnie
Gastronomia >> Usługi dla gastronomii
Handel >> Wyposażenie sklepów
data wpisu 2017-08-21
url http://mech-masz.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.