domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Grupa PSC - Środki Czystości

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Na stronie grupapsc.pl możesz zamówić szereg produktów do utrzymania czystości w zakładach przemysłowych. Do usuwania tłustych ropopochodnych zabrudzeń polecamy silny, skoncentrowany produkt TENZI SUPER GREEN Specjal NF, który skutecznie usuwa nawet stary brud z posadzek. W zależności od typu posadzek zastosowanych w zakładzie np. gres możemy polecić Flormatik Gres Alkali, który wyciąga zabrudzenia z mikroporowatych powierzchni. Ważne aby swoją pracę wspomagać odpowiedniej jakości mopami Intermop.
słowa kluczowe profesjonalne środki czystości, środki czystości, chemia profesjonalna, mopy, tenzi
kategorie Biznes >> BHP
Handel >> Hurtownie
Handel >> Sklepy internetowe
data wpisu 2017-05-13
url http://www.grupapsc.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl