domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt
Jesteśmy profesjonalnymi fotografami i kamerzystami, z pasją uwieczniającymi wyjątkowe chwile. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży wypracowało u nas wyczucie robienia zdjęć i videofilmowania - jesteśmy dyskretni, dzięki czemu wyjątkowy dzień Państwa Młodych przebiega bez zakłóceń. Nasza oferta to tworzenie pełnego reportażu ślubnego - fotografii i filmu wraz z oprawą graficzną i możliwością stworzenia pamiątkowego albumu. Posługujemy się najnowszymi lustrzankami, dzięki czemu efekt pracy jest najwyższej jakości HD. Jesteśmy zwolennikami wyzwań - otwarci na Państwa propozycje sesji plenerowych. Nasze doświadczenie i znajomość branży ślubno-weselnej pozwala nam również na służenie profesjonalną radą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą film-wesele.pl oraz do współpracy.
słowa kluczowe Film, fotografia, fotografia ślubna, kamerzysta wesele, videofilmowanie, zdjęcia ślubne, plener, sesja plenerowa, Olkusz, Kraków, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Chrzanów, Jaworzno
kategorie Kultura i sztuka >> Fotografia
Usługi >> Wideofilmowanie
Kultura i sztuka >> Kino i film
data wpisu 2016-09-01
url http://www.film-wesele.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.