domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

WITRAŻE – Pracownia Franusik

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Ireneusz Franusik specjalizuje się w tworzeniu witraże z kolorowego szkła, dla instytucji sakralnych i innych. Od ponad ćwierć wieku z pasją Mistrz Franusik z rodziną tworzy sztukę sakralną, Od 25 lat w prywantej Pracowni Witraży. Wieloletnia praca nad techniką może zagwarantować, że witraże zawsze cieszyć będą użytkownika świetnym wyglądem. W pełnym pakiecie tworzymy witraże nowe , jak również konserwujemy zabytkowe. Przy ozdabianiu szkieł kolorowych wykorzystujemy farby profesjonalne Degussa, co obiecuje żywotność kolorów przez bardzo długi czas. Szkła oprawiamy w profile ołowiane. Witraże tworzymy w tradycyjnej technologii witrażownictwa oraz metodą Tiffany’ego , używając opalizowanych szkieł. Doradzimyw tej kwestii. Produkujemy głównie witraże sakralne, ale także kompozycje szkieł kolorowych do domów mieszkalnych, szkół czy budynków użyteczności publicznej, m.in. przeszklenia drzwi i okien oraz różne witrażowe formy na życzenie. W toku ubiegłych lat zfinalizowaliśmy tysiące koncepcji sztuki sakralnej oraz witraży komercyjnych w całym kraju oraz poza granicami (Anglia, Niemcy, Czechy, Słowacja). Dysponujemy przy tym własnym transportem i rusztowaniami. Zachęcamy do kontaktu (http://www.witrazefranusik.pl).
słowa kluczowe witraż, sztuka sakralna, kolorowe szkło, witraż konserwacja
kategorie Kultura i sztuka >> Usługi dla kultury sztuki
Kultura i sztuka >> Domy kultury
Kultura i sztuka >> Pracownie artystyczne
data wpisu 2016-08-04
url http://www.witrazefranusik.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.