domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Profesjonalne urządzenia pralnicze:

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dostarczamy kompletne wyposażenie dla wszelkiego typu pralni komercyjnych. Czujemy się odpowiedzialni za jakość oferowanego sprzętu. To dzięki temu przez wiele lat żmudnej pracy udało się nam zdobyć zaufanie klientów, którym cieszymy się obecnie. Oferujemy tylko niezawodny i sprawdzony sprzęt. Znajdziesz u nas wszystko, co jest potrzebne aby prowadzić dobrze zorganizowaną pralnię przemysłową. Posiadamy w sprzedaży pralnice przemysłowe, a także suszarki pralnicze. Najważniejszym naszym atutem jest jednak własny serwis urządzeń pralniczych, który działa na terenie całego kraju.
słowa kluczowe wyposażenie pralni, urządzenia pralnicze, maszyny pralnicze, maglownice, prasowalnice
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
Województwa >> małopolskie
Elektronika i telekomunikacja >> Naprawa i instalacja sprzętu
data wpisu 2016-07-15
url http://www.profservice.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.