domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Imprezy integracyjne Toruń

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dom Legend Toruńskich to jedyne takie miejsce w Europie, połączenie interaktywnego muzeum i teatru. Miejsce, które pozwoli przenieść się w świat magicznych opowieści o mieście i jego historii. Prócz obsługi klientów indywidualnych i zorganizowanych wycieczek szkolnych, zajmujemy się również organizacją imprez firmowych. Imprezy integracyjne Toruń w naszym wykonaniu to wyjątkowy rodzaj zabawy, jedyną okazję, aby zasiąść przy średniowiecznym stole biesiadnym. W biesiadzie uczestniczyć będą wykwalifikowani animatorzy. Postaci takie, jak dziad, błazen i mieszczki – gospodynie biesiady oraz nieodłączne na każdej średniowiecznej uroczystości psy! Scenariusz spotkania oparty jest na doświadczeniu prowadzących codziennie pokazy aktorów Domu Legend. Gwarantujemy świetną zabawę w niecodziennej unikatowej scenerii i wspaniałej atmosferze.
słowa kluczowe imprezy integracyjne toruń, atrakcje dla dzieci toruń, atrakcje dla dzieci w toruniu,
kategorie Kultura i sztuka >> Domy kultury
Kultura i sztuka >> Usługi dla kultury sztuki
data wpisu 2016-06-10
url http://domlegend.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.