domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Domy jednorodzinne Toruń

Punkty: 10 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:10 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Szukasz komfortowego mieszkania, swojego miejsca, gdzie będziesz mógł relaksować się po ciężkim dniu? W ofercie firmy deweloperskiej Renova znajdziesz luksusowe domy jednorodzinne Toruń. Każdy z domów na naszym osiedlu w Rozgartach jest wyposażony w wygodne i przestronne tarasy, drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe, automatyczną bramę garażowa, która daje gwarancję komfortu i bezpieczeństwa, trzyszybowe okna PCV oraz ponadnormatywną izolację ścian zapewniającą wysoki komfort termiczny. Instalacja wideofon-owa przy głównej bramie do osiedla to dodatkowy element bezpieczeństwa i kontroli osób odwiedzających. Zewnętrzne ściany, które wykonane są z silikatów, zapewniają doskonałą izolację akustyczną Wizualna konstrukcja dachu wykonana jest z drewna i zaizolowana nakrokwiową pianką PIR, która bezpośrednio przekłada się na oszczędność w ogrzewaniu. Rozgarty to doskonała lokalizacja – cisza, spokój i bliskość natury, a jednocześnie świetnie skomunikowana z Toruniem. Osiedle jest zamknięte – urządzona zieleń, chodniki i drogi wyłożone kostką oraz wewnętrzne oświetlenie to bezpieczeństwo Twojej rodziny. Każdy dom posiada osobny garaż, oprócz tego wewnątrz osiedla znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe i plac zabaw dla najmłodszych. Ogrzewanie podłogowe oraz gazowy, dwu funkcyjny piec kondensacyjny zapewniają niskie koszty eksploatacji.
słowa kluczowe domy jednnorodzinne toruń, domy toruń, mieszkania w toruniu, nowe mieszkania toruń,
kategorie Nieruchomości >> Deweloperzy
Nieruchomości >> Sprzedaż, kupno nieruchomości
data wpisu 2016-06-09
url http://renova.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl