domy kanadyjskie Warszawa
Akcesoria bateria, zasilacz, etui, gps - Rawo.pl
Szkolenia iso
Fizjoterapia szczecin
Cedrynek - Kosmetyki naturalne
Gadżety Reklamowe dla firm - side.com.pl
Program Norma w firmie Butorg
Siłownia Wrocław
strona główna
Dodaj stronę
Multikody
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Hodowla kotów - Nightwalker - kocięta maine coon

Punkty: 255 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:255 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Jesteśmy entuzjastami i hodowcami kotów, a w szczególności rasy Maine Coon, których to hodowlą się zajmujemy. Jesteśmy zarejestrowanymi hodowcami i przynależymy do FIFe, największej na świecie federacji skupiającej organizacje hodowców kotów rasowych. Jesteśmy obrońcami zasady - rasowy równa się rodowodowy. Jesteśmy przeciwnikami kupowania kotów bez rodowodu chyba, że są to koty zaadoptowane, lub z ochronki dla zwierząt, ponieważ jesteśmy pewni, że one także potrzebują uwagi i miłości, a przede wszystkim opieki. Oprócz kotów rasowych trzymamy także przygarnięte koty rasy europejskiej, tzw. "dachowce", jak również dwa owczarki niemieckie. Na naszej stronie internetowej pragniemy przedstawić opis tej wspaniałej rasy Maine Coon, oraz wiele wiadomości dotyczących opieki, pielęgnacji czy żywienia kotów. Zapraszamy także do obejrzenia ciekawych galerii zdjęć kotów i kociąt. Zamieściliśmy także humorystyczne zdjęcia kociaków, które z pewnością spowodują wesołość na Państwa twarzy. Hodowla kotów rasowych Nightwalker*PL zaprasza.
słowa kluczowe Maine Coon, hodowla Maine Coon, koty Maine Coon
kategorie Województwa >> wielkopolskie
Hobby i rozrywka >> Zoologia
Województwa >> kujawsko-pomorskie
data wpisu 2014-11-05
ważny do 2015-11-05 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.nightwalker.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki
psi fryzjer poznań |  
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl